Tinklaraščio archyvas

2023 m. liepos 21 d., penktadienis

Andrėja "Šviesa lange"

 ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Arnas pareigūnas tiriantis keisto žudiko bylą. Miglė pasirodo kaip viena iš likusių gyvųjų jo aukų. Arnas skiria jai apsaugą ir liepia draugo Tomo merginai Deimantei ją naktimis saugoti jos bute. Miglė būdama gan naivi greitai įsimyli Arną ir jam tai pasako. Deja, Arnas ją atstumia.... nors ir pats jai kažką jaučia. Tarp meilės bujoja kriminalas. Kas gi tas žudikas?

Kaip esu sakęs nesu didelis detektyvų ir trilerių gerbėjas, bet kartais pasiimu kažką tokio paskaityti. Knygą gavau iš autorės dovanų, bet mano vertinimo tai neįtakoja. Istorija mane įtraukė nuo pirmų puslapių, nes knietėjo sužinoti kas tas žudikas. Įtariau vieną veikėją...

Jau nebe pirma autorės knyga, kurią skaičiau ir kur meilės romano žanras supintas su detektyvu. Ir galiu pasakyti, kad toks žanrų supynimas į vieną tarsi koks šokoladas su čili pipirais. Per daug žiaurybių ar kokių gore scenų nėra knygoje ir manau, kad puiku, nes visgi čia meilės romanas. Knygoje plėtojama šiais laikais aktuali tema – pažintys internete. Niekada nežinosi ant ko gali užsirauti. Aš pats kiek išsigandau skaitant šią knygą, nes greitai bėgu susitikti vos susipažinęs su žmogumi. Tikiu, jog knyga gali būti ir pamokanti šiuo atžvilgiu.

Rekomenduoju visiems, kas nori lengvo detektyvo, ir kas mėgsta narplioti žmogžudysčių istorijas bei nevengia meilės tarp visų baisumų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą