Tinklaraščio archyvas

Apie mane

Pagal išsilavinimą esu visuomenės sveikatos specialistas, bet pagal pašaukimą rašytojas.

Rašyti pradėjau 17-kos metų ir nuo tada sužinojau, koks mano tikslas šiame gyvenime. Man visada skaitant knygas trūksta dramų, sekso, siaubo, egzistencializmo, liūdesio, kančių ir visokiausių keistenybių bei LGBT veikėjų. Tad 2008-ais ir pagalvojau: „O kodėl pačiam neparašius tokios knygos, kokios aš niekur negaliu rasti?“. Tad ir pradėjau nuo nonsense literatūros žanro, o su laiku pridėjau visa kitą.

Manau, jog pasaulyje reikia visokių rašytojų ir knygų: tiek geresnių, tiek blogesnių. Netikiu tobulybe ir idealais: tiek žmonės, tiek knygos turi savų trūkumų ir netobulumų- tai ir yra gyvenimo grožis. Dėl to ir nerašau tobulų knygų ir nekuriu tobulų veikėjų. Man įdomesni keistuoliai ir bepročiai, kurie mano knygose krečia beprotiškus dalykus. Ir aišku seksas... kurį laikau normalia gyvenimo dalimi, apie kurią nereikia vengti atvirai kalbėti. Tad ir leidžiu savo veikėjams naudotis mano rankomis bei pasakoti savo istorijas be jokių tabu. 


Goodreads: https://www.goodreads.com/author/show/19610970.Dorian_de_Jandreau
Mano kulinarijos blog'as: https://dorianovirtuve.blogspot.com/
Mano orchidėjų blog'as: https://orchidmanlt.blogspot.com/
Mano Wicca burtų blog'as: https://seseliuknyga.blogspot.com/
Instagram: @dorian.de.jandreau
Deviantart: https://www.deviantart.com/lestat1991
Suknyga: http://www.suknyga.lt/profilis/dorian...
Libib: https://knygupasaulis.libib.com/
 

Wattpad: https://www.wattpad.com/user/nekodorian


Kas liečia mano knygų kolekciją... norėčiau mokėti skaityti greitai kaip visi normalūs žmonės, bet deja ilgiau negu valandą nesugebu išlaikyti dėmesio. Tačiau nekankinu savęs- skaitau tada kada noriu ir kiek noriu.

Taip pat nesu tas, kuris švaistytų laiką skaitydamas sudėtingą literatūrą: gyvenimas per trumpas sėdėti prie knygų, kurios varo tik migreną. Tokios knygos mano namuose stovi tik kaip šeimos paveldas, kurį gerbiu ir saugau, bet nė vienos šiame gyvenime net neketinu atsiversti. Man patinka tokios knygos, kokias pats rašau: romantika, erotika, fantastika, komedijos, pasakos, mitai, legendos.

Knyga man yra laisvalaikio ir atsipalaidavimo priemonė, kuri man turi teikti džiaugsmą ir malonumą, o ne galvos skausmą. Klasiką paimu į rankas tiktais jeigu noriu pabūti mazochistu. (Kartais atrandu smagių klasikos knygų, kurios manęs nevargina, bet tai mažuma). Todėl ir savo knygas rašau, kad būtų lengva skaityti, siužetas lengvai skrietų ir skaitytojas nepavargtų. Mano gyvenimo filosofija- hedonizmas. Ir knygyne visada patrauksiu į meilės romanų skyrių, nes knyga man visada bus didžiausias malonumas šiame pasaulyje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą