Tinklaraščio archyvas

2023 m. gegužės 10 d., trečiadienis

Mat Auryn "Psychic witch"

 

 ⭐️⭐️⭐️⭐️

Šitoje knygoje autorius moko atrasti savo psychic galias. Anot rašytojo visi žmonės prarado šias galias atėjus industrinei erai. Tad jas galima susigrąžinti dirbant su savimi. Kai kurie žmonės jau gimsta įvaldę šias aiškiaregystės galias taip pat kaip kai kurie žmonės gimsta su talentu piešti ar rašyti. Tačiau tai nereiškia, kad negalima išsiugdyti šių galių. Būti ragana/raganiumi ir burti nereiškia, kad tai gali daryti tik tam tikra lytis, rasė ar tauta. Burti ir kerėti gali visi.

Autorius taip pat pateikia mokslinių faktų apie mūsų smegenų bangas ir kaip melatoninas veikia psychic galias. Raganos/raganiai dirba tamsoje su žvakėmis, nes tamsoje daugiau gaminasi melatonino, kuris priverčia mūsų smegenis persijungti į alfa ir teta bangas, kurios siejamos būtent su aiškiaregystės galiomis. Šitai mane labai sudomino.

Kitas labai įdomus dalykas, kad skaitant knygas (ypač fantastines) mūsų smegenys veikia alfa bangomis, kurios naudojamos kerėti. Visa tai paaiškinama lavinama vaizduote, nes skaitant mes matome viską galvoje. Taip pat autorius pasakoja, jog vaikai yra jautresni nematomam pasauliui būtent dėl nesuvaržytos vaizduotės. Šitai mane irgi sudomino, nes mano vaizduotė labai laki ir daug kas sako, kad esu infantilus dėl to, kad kolekcionuoju lėles... anyway, norint lavinti aiškiaregystės galias gali visi ir tam reikia lavinti vaizduotę. O tai galima daryti medituojant, skaitant knygas, leidžiant sau atsipalaiduoti ir pamiršti suaugusiųjų pasaulį.

Autorius taip pat daug rašo apie auras ir iš kokių sluoksnių jos susidaro. Knyga man tikrai patiko, sužinojau daug nežinomų dalykų, kuriuos galėsiu panaudoti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą